CCTV ve IP Kamera

Kamera sistemleri, günümüzde önemli bir yere sahip olan güvenlik sistemlerinin en değerli elemanlarındandır. Kurumlarda, Havalimanlarında, Alışveriş Merkezlerinde, Okullarda, Ofislerde yaşanan durumlar karşısında görsel bir veri sayesinde değerlendirme süreçlerinde önemli rol oynarlar. Bunun yanında canlı yayınlar ile okullarda, kreşlerde, evinizde içinizin rahat olmasını sağlar. CCTV pek çok ürüne entegre olabilmesi sayesinde kompakt bir yapı kurmanızı sağlar. Kamera Sistemleri her bütçeye ve her duruma uygun geniş bir ürün gamına sahip cihazlardır. Dünya genelince binlerce CCTV markası ve her markasının pek çok ürünü bulunmaktadır. CCTV günümüzde IP CCTV, HYBRID CCTV ve ANALOG CCTV olarak 3 tipe ayrılmıştır.

IP CCTV: Ip Kameralar, Ağ kayıt cihazlarına kaydedilebilinnen, sistemdeki birden çok cihazın ayrı ayrı lokalden ve ya uzak izlenebilme olanağı veren, sistemden uzak bir depolama alanına kayıt yapabilme özelliği bulunan sistemlerdir.

HYBRID CCTV: Bu sistem, Analog CCTV ve Ip CCTV sistemlerinin birleşmesinden meydana gelmektedir. Bu sistemde analog kameralar, ip kameralar izleme yazılımı ile birlikte kayıt altına alınabilmektedir.

ANALOG CCTV: Analog CCTV'ler kamera sistemi klasik video sinyalinin koaksiyel kablo ile taşımasıyla çalışan sistemlerdir. Kayıt cihazı ile gelen video sinyallerinin dijitale çevrilerek arşivlenmesi, bir monitör aracılığı ile de izlenmesi mümkündür.

Ürün Hakkında Bİlgİ Al

Özel Tasarım

Tasarım ekibimiz ile sizlere en son teknolojiyi kullanarak benzersiz görünüm ve tasarımlar

Teknİk Destek

Her ürünümüz için en üst seviye teknik bilgiye sahip çözüm odaklı profesyoneller.

Garantİ

Satışa sunulan tüm ürünler garanti altındadır.

Ödeme Kolaylığı

Ödeme Kolaylıkları sayesinde size göre her şeyin en uygunu var!